fbpx

Najpopularniejsze profile wnętrzarskie na Instagramie

Instagram stał się w ostatnich latach jednym z najpopularniejszych źródeł inspiracji dla osób, które interesują się designem i aranżacją wnętrz. Na platformie można znaleźć setki tysięcy pięknych zdjęć i filmów, które prezentują najnowsze trendy w branży oraz przedstawiają wspaniałe pomysły na aranżację mieszkań i domów. W tym artykule przyjrzymy się najpopularniejszym profilom wnętrzarskim na Instagramie.

  1. @interiordesignmag

Profil @interiordesignmag jest jednym z największych i najpopularniejszych profili wnętrzarskich na Instagramie. Prezentuje on piękne zdjęcia wnętrz zaprojektowanych przez najlepszych projektantów wnętrz z całego świata. Na profilu znajdziemy wiele inspiracji na temat kolorystyki, mebli, oświetlenia i dodatków, które pomogą nam urządzić nasze mieszkanie w nowoczesny i stylowy sposób.

  1. @apartmenttherapy

Profil @apartmenttherapy to miejsce, gdzie znajdziemy wiele praktycznych wskazówek na temat aranżacji małych mieszkań i kawalerek. Znajdziemy tutaj również wiele ciekawych pomysłów na przechowywanie, które pozwolą nam zaoszczędzić miejsce w naszym mieszkaniu. Na profilu prezentowane są również różne sposoby na stylizację wnętrz w zależności od naszych preferencji.

  1. @em_henderson

Profil @em_henderson to miejsce, gdzie projektantka wnętrz Emily Henderson dzieli się swoimi wskazówkami dotyczącymi aranżacji mieszkań i domów. Emily prezentuje na swoim profilu różne style, takie jak skandynawski, boho czy mid-century modern i pokazuje, jak w prosty sposób osiągnąć pożądany efekt w swoim wnętrzu.

  1. @studiomcgee

Profil @studiomcgee to wyjątkowe miejsce na instagramie. Znajdziemy tu piękne aranżacje domów w amerykańskim stylu. Właścicielami konta są Shea i Syd McGee. Prezentowane przez nich wnętrza są pełne klasy i bardzo harmonijne. Na Netflixie może zobaczyć serial z ich udziałem Dream Home Makeover.

  1. @jungalow

Profil @jungalow to miejsce dla miłośników stylu boho. Prezentowane tam mieszkania i domy są pełne roślin i egzotycznych wzorów, a kolorystyka to przede wszystkim zielenie, beże i ciepłe odcienie brązu. Na profilu znajdziemy również wiele inspiracji na temat wykorzystania roślin w aranżacji wnętrz.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swoje zdanie na ten temat

Twój mail nie zostanie nigdzie opublikowany