fbpx

Ciekawe profile podróżnicze z Instagrama

Podróżowanie stało się jednym z najpopularniejszych sposobów spędzania czasu wolnego, a inspiracją do wielu wypadów bardzo często jest Instagram.

Dzięki mediom społecznościowym, podróżnicy mają możliwość dzielenia się swoimi przygodami i doświadczeniem, a ich odbiorcy czerpać inspiracje i pomysły na kolejne wyprawy.

Wiele z takich profili nie tylko pokazuje piękne zdjęcia ze swoich wojaży, ale także dzieli się praktycznymi wskazówkami na temat np. biletów lotniczych czy tego, jak zrobić fajne zdjęcie. Warto je śledzić nie tylko po to, by podziwiać miejsca, które odwiedzają, ale także, by zdobyć wiele cennych informacji.

Oto kilka ciekawych polskich profili podróżniczych, które według nas warto śledzić. Jeśli planujesz podróż lub nawet krótki wyjazd, te profile mogą dostarczyć ci inspiracji.

Zobacz także:

@polishtravelblog czyli Pani Podróżnik to blog o podróżach i przygodach. Znajdziesz tutaj relację z podróży m.in. na Kubę, ale też do Szwecji, Portugalii, Holandii, a także Polski. Opisy także w języku angielskim.

polishtravelblog
źródło: https://www.instagram.com/polishtravelblog/

@globstory – To konto prowadzone przez polskich podróżników, którzy odwiedzają egzotyczne miejscach na całym świecie. Ich zdjęcia są niesamowite i pełne kolorów, a opisy podróży inspirują do odkrywania nowych miejsc. Globstory to także bardzo ciekawy kanał na youtubie pełno tam naprawdę ciekawych i profesjonalnie zrobionych relacji z podróży. Uwaga, bo są bardzo wciągające! A jeśli chcesz nagrywać podobne filmiki, Globstory prowadzi także kurs, na którym pokazuje jak to robić.

globstory
źródło: https://www.instagram.com/globstory/

@karolinapatrykcom, czyli Lazy Travel Blog to rodzinne konto. Karolina i Patryk to polska para podróżników, która odwiedziła ponad 100 krajów na świecie. Ich profil jest pełen pięknych krajobrazów, spotkań z lokalnymi kulturami i przygód. Dodatkowo, udostępniają również praktyczne porady dla podróżujących.

karolinapatrykcom
źródło: https://www.instagram.com/karolinapatrykcom/

@podrozovanie – to konto prowadzone przez Kasię i Łukasza, którzy zabierają nas w podróż swoim vanem. Tak właśnie wygląda ich życie od 5 lat. Zdjęcia z tego profilu pełne są emocji, bardzo naturalne. Fantastycznie się je ogląda! Kasia i Łukasz prowadzą też konto na youtubie.

podrozovanie
źródło: https://www.instagram.com/podrozovanie/

Warto pamiętać, że zdjęcia na Instagramie są często pięknie skomponowane i przefiltrowane, a podróżnicy wybierają tylko najlepsze kadry do publikacji. Dlatego ważne jest, aby mieć realistyczne oczekiwania i pamiętać, że podróżowanie jest także pełne wyzwań i nie zawsze wszystko wygląda tak idealnie, jak na zdjęciach.

@holamartina_ – to konto prowadzone przez Martynę Wiśniewską, podróżniczkę, ale też miłośniczkę mody. Konto Martyny jest bardzo estetycznie prowadzone. Na zdjęciach widać, że czerpie radość z tego, co robi, a podróżowanie sprawia jej wiele radości. Jeśli chcesz zarazić się tymi pozytywnymi wibracjami, koniecznie zaobserwuj to konto.

holamartina_
źródło:https://www.instagram.com/holamartina_/

@polishvoyagers – to kolejne konto prowadzone przez parę podróżników. Kasia i Bartek nie tylko pokazują fajne miejsca, ale też dają wskazówki jak się tam dostać na własną rękę i podpowiadają za co ile zapłacimy w czasie podróży.

polishvoyagers
źródło: https://www.instagram.com/polishvoyagers/

To tylko kilka przykładów ciekawych polskich profili podróżniczych na Instagramie. A jakie są wasze ulubione?

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swoje zdanie na ten temat

Twój mail nie zostanie nigdzie opublikowany