fbpx

Meg Ryan w nowej komedii romantycznej – powrót po latach!

Meg Ryan, jedna z najbardziej lubianych aktorek lat 90. powraca na ekrany w romantycznej komedii „What Happens Later” („Co wydarzyło się później”). Partnerować jej będzie również popularny w latach 90. aktor David Duchovny.

To długo oczekiwany powrót aktorki. Tym razem Mega Ryan powróci także w roli reżyserki oraz współautorki scenariusza. Dodajmy, że film powstał na podstawie sztuki Stevena Dietza zatytułowanej „Shooting Star” („Spadająca gwiazda”).

O czym jest film?

Fabuła typowa dla komedii romantycznych. Dwójka zakochanych w sobie kiedyś ludzi i spotyka się po latach. Okoliczności (śnieżyca uniemożliwiająca wylot) zmuszają ich do spędzenia wspólnie czasu. Co z tego wyniknie? Czy byli kochankowie powrócą znów do siebie?

„Optymistka Willa i katastrofista Bill odkrywają, że tak samo się przyciągają i irytują jak przed kilkoma dekadami. Kiedy jednak odkrywają też zagadkę wspólnej przeszłości i porównują swoje życie z marzeniami, które kiedyś dzielili, zaczynają się zastanawiać, czy ich ponowne spotkanie jest zbiegiem okoliczności, czy może czymś dużo bardziej magicznym”.

To oficjalny komunikat o filmie. Brzmi interesująco – idealnie wręcz jak na komedię romantyczną przystało.

Pozostaje więc przekonać się, czy ta produkcja będzie tak samo udana jak poprzednie z udziałem Meg Ryan.

Premiera filmu już tej jesieni. Światowa premiera 13 października.

Pamiętasz najsłynniejsze filmy z Meg Ryan?

Meg Ryan zdobyła serca widzów rolami w takich filmach jak „Harry, z którym się kochałam” i „Bezsenność w Seattle”. Czy powrót Meg Ryan będzie udany? Czy jest jeszcze w stanie nas znów rozśmieszać i wzruszać? Zobaczymy!

Tymczasem przypomnijmy sobie najlepsze role królowej komedii romantycznych.

Kiedy Harry poznał Sally 1989 r.
Bezsenność w Seattle 1993 r.
Masz wiadomość 1998 r.
Francuski pocałunek 1995 r.

Zobacz także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swoje zdanie na ten temat

Twój mail nie zostanie nigdzie opublikowany