fbpx

Wygraj tygodniowy pobyt z marką Kneipp na Sardynii w towarzystwie inspirujących kobiet

Marka Kneipp organizuje konkurs, w którym do wygrania jest tygodniowy pobyt na Sardynii z utytułowaną wspinaczką sportową Aleksandrą Taistrą oraz ekspertkami marki. To kolejna inicjatywa w ramach kampanii „Naturalnie szczęśliwe”, która podkreśla siostrzeńskie wsparcie oraz siłę kobiecych kręgów w odnalezieniu drogi do siebie i szczęścia. Tym razem podróż do siebie rozpocznie się na magicznej Sardynii. Poza nagrodą główną do wygrania jest również 20 zestawów upominków i produktów marki Kneipp!

Kręgi kobiet, wspólne spotkania, wyjazdy, warsztaty to sposób nie tylko na odpoczynek od codziennych obowiązków, ale przede wszystkim na zatrzymanie się, pobycie ze sobą i stworzenie szansy na wsłuchanie się w siebie. To także czas czerpania od innych inspiracji, dawania i otrzymywania wsparcia już przez samą szczerą rozmowę. Taką okazją będzie wyjazd z marką Kneipp na Sardynię.

Podczas campu prowadzącymi spotkania będą psycholożka Ola Potykanowicz, fizjoterapeutka dr n. med. Małgorzata Jachacz-Łopata, psycholożka i dietetyczka Agata Ziemnicka oraz wspomniana Ola Taistra, a także Ewa Łusiak, Marketing Manager marki Kneipp. Poza warsztatami w planie pobytu jest również zwiedzanie pięknych miejsc wyjątkowej Sardynii m.in. kanionu Goropu czy trekking na plaży Cala Luna, obcowanie z naturą i czerpanie inspiracji z jej siły i prostoty zarazem.


Droga, która daje siłę

Ola Taistra, jedna z najbardziej utytułowanych Polek we wspinaczce sportowej na arenie światowej, trenerka i instruktorka, miłośniczka natury, ambasadorka marki Kneipp codziennie wyrusza w drogę, która daje jej moc, choć równocześnie jest bardzo wymagająca. Taistra codziennie mierzy się z przeciwnościami, wyzwaniami ze strony natury i ograniczeniami ciała, których przezwyciężanie napędza ją do działania, daje satysfakcję, energię oraz motywację do wyznaczania i osiągania kolejnych celów. Wspinanie, podróżowanie w poszukiwaniu nowych ścieżek to jej spełnienie i droga do szczęścia. 


Droga do „Naturalnie szczęśliwej” siebie.

W poszukiwaniu drogi do siebie inspirować będą warsztatowe spotkania. Te wspinaczkowe, dostosowane do poziomu uczestniczek poprowadzi oczywiście Ola Taistra. O wyciszenie po aktywności zadba dr n.med. Małgorzata Jachacz-Łopata, która zapozna uczestniczki z refleksologią i pilajogą ku oddechowi i drodze do zrelaksowania ciała i umysłu.

O równowagę zatroszczy się psycholożka Ola Potykanowicz. Specjalizująca się w psychologii pozytywnej ekspertka Kneipp przekaże nie tylko ogrom wiedzy, ale też dobrych i inspirujących przemyśleń będących drogowskazem do osiągnięcia balansu w codziennym życiu, którego wszystkim tak bardzo nam brakuje.

Agata Ziemnicka, psycholożka i dietetyczka zaopiekuje filar Odżywianie filozofii Kneippa i przeprowadzi uczestniczki przez drogę do odżywiania ciała, słuchania jego potrzeb i jedzenia intuicyjnego. Świat roślin przybliży Ewa Łusiak, Marketing manager marki Kneipp.

Weź udział w konkursie!

Daj sobie szansę na tydzień w pięknych okolicznościach przyrody z wyjątkowymi kobietami. By wziąć udział w konkursie, wejdź na stronę https://swiatkneippa.pl/konkurs/ i odpowiedz na pytanie „Co daje Ci siłę do podążania własną drogą? oraz kup produkty do stóp marki Kneipp za minimum 40 zł i zachowaj paragon. 

Wyniki konkursu ogłosimy 13.04.2022. Poza nagrodą główną do wygrania jest również 20 zestawów upominków i produktów marki Kneipp!


Wyjazd organizowany jest przez markę Kneipp oraz The Little Rest.

O marce Kneipp:

KNEIPP jest producentem naturalnych kosmetyków, które są wytwarzane z najwyższej jakości ekstraktów roślinnych, na podstawie receptur o naukowo potwierdzonej skuteczności. Fundamentem powstania oraz rozwoju marki jest filozofia księdza Sebastiana Kneippa (1821-1897), prekursora naturalnych metod leczenia. Metoda KNEIPPa, oparta na filozofii Sebastiana Kneippa, jest uznawana od 2015 roku za niematerialne dziedzictwo kulturowe UNESCO. Pięć filarów jego nauki– woda, rośliny, ruch, odżywianie oraz równowaga stały się podstawą strategii rozwoju produktów kosmetycznych. 

Kosmetyki marki KNEIPP są dostępne w drogeriach Hebe, Rossmann, Super-Pharm oraz Douglas.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swoje zdanie na ten temat

Twój mail nie zostanie nigdzie opublikowany