fbpx

KONKURS: Ta kobieta mnie inspiruje! #herstory

Długo kazałyśmy na siebie czekać, ale w końcu się udało!

Powracamy z Waszym ulubionym konkursem #herstory ale w nieco innej formule!

Opowiedzcie nam o kobiecie, która Was inspiruje!

Zasady konkursu

Chcemy, żebyście w zgłoszeniach opisały postać kobiety, z której Wy same czerpiecie inspiracje. Kobiety, której historia i doświadczenie wywarło na Was na tyle duże wrażenie, że postanowiłyście wziąć coś z jej życia, doświadczenia dla siebie.

Może to być to postać ogólnie znana, ale też bliska tylko Wam osobiście. Może to być postać historyczna albo współczesna. Kobieta młoda lub doświadczona życiem. Wszystko zależy od Was!

Na wszystkie Wasze historie czekamy do 30 listopada pod adresem: kontakt@ohmydaily.pl

Nagroda:

120 twarzy Marty Frej

To 120 poruszających memów Marty Frej, które dotykają ważnych i aktualnych problemów społecznych, skłaniają do refleksji i odsłaniają trudną prawdę o polskiej rzeczywistości.

Siebie i swoje poglądy można wyrażać na wiele sposobów, jednak tym, co do współczesnego człowieka przemawia najbardziej, jest obraz.

Marta Frej, polska malarka, ilustratorka i animatorka kulturalna, opisuje dzisiejszą rzeczywistość i swój stosunek do niej za pomocą memów. W tych obrazach z błyskotliwymi, celnymi podpisami porusza wiele trudnych tematów dotyczących m.in. praw kobiet, feminizmu, nietolerancji wobec mniejszości seksualnych, ekspansji Kościoła katolickiego w życiu publicznym, wykluczenia, stereotypów… Jej profil na Facebooku obserwuje ponad 200 tysięcy osób, a memy z prawdziwymi do bólu hasłami zna pewnie cała Polska.

Nagrodę otrzymuje Sylwia W.

Serdecznie gratulujemy!

Regulamin konkursu

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swoje zdanie na ten temat

Twój mail nie zostanie nigdzie opublikowany