fbpx

KONKURS: #OHMYDAILY! Pokaż, jak wygląda Twoja codzienność IV EDYCJA jesienna!

Kolejny raz zapraszamy Was do udziału w konkursie: #OHMYDAILY! Pokaż, jak wygląda Twoja codzienność. Poznajmy się!

Co to jest za konkurs?

Każda z nas jest inna.

Każdej codzienność wygląda inaczej. I to jest fantastyczne!

Zapraszamy Cię do wspólnej zabawy – pokaż, czym zajmujesz się każdego dnia!

Jak go spędzasz, jakie są Twoje rytuały, hobby, obowiązki!

Taka jak TY! – dołącz do akcji i znajdź swoją bratnią duszę

NAGRODA:

W tej edycji do wygrania jest zestaw olejków od marki Kneipp:

  1. Kneipp Regenerating Body Oil Good Night Olejek regenerujący do ciała Dobranoc
  2. Olejek do kąpieli Kneipp Good Night

NAGRODĘ W TEJ EDYCJI OTRZYMUJE MONIKA

Staram się żyć magicznie. Przecież magia jest w każdej małej rzeczy, która nas otacza. Wystarczy tylko zatrzymać się na chwilę, wyjść z głowy, wejść do serca i przez zamknięte powieki spojrzeć na świat. Spojrzeć na siebie. Nie łatwo jest ujarzmić energię, którą jestem. Nie łatwo poskromić każdy z żywiołów, który w sobie noszę. Na szczęście otaczam się z wyboru ludźmi, którzy nie podejmują tych prób. A ja staram się z pełnych sił zapraszać do siebie. Bo kocham być właśnie mną. Tą osobą. Moniką. Czasami bycie sobą wymaga odwagi. A ja chcę bez obaw przechodzić przez mój mrok i kierować się zawsze w stronę światła.  Podążam za sobą. Za moimi potrzebami, pragnieniami i marzeniami. Nie boję się wybierać. Nie obawiam się oddalać od tego co próbuje mnie wytrącać z obranego kierunku. Staram się rozmawiać z sobą z przestrzeni serca. Pozwalam, aby prowadziła mnie intuicja. Idę przez świat z wartościami, które miałam szczęście otrzymać od trzech wspaniałych pokoleń, z którymi wyrastałam pod jednym dachem. Kompletnych, choć to głównie kobiety były mi bliższe. W świecie, kiedy byłam dzieckiem, dojrzewającą Moniką i poprowadziły mnie do momentu, kiedy stałam się Mamą. Poza nią jestem również żoną. Ale przede wszystkim nie zapominam być marzycielką. Ani na moment nie spuszczam z oczu Moniki – podróżniczki. Nie oddala mnie to również od mnie – rowerowej miłośniczki wyjazdów w nieznane. Ale przede wszystkim od ról, które wypełniam, dlatego, że jestem najpierw J A. A potem one. Role, które spełniam.


Good Night na dobry sen.

Marka Kneipp stworzyła serię kosmetyków Good Night, której receptura oparta jest na olejku amyrisowym oraz olejku sosnowym. Mają one działanie relaksujące oraz wspierają proces regeneracji podczas snu. Olejek amyrisowy pomaga rozkurczyć mięśnie, dzięki czemu koi napięcie nerwowe, będące częstym skutkiem stresu. Olejek sosnowy natomiast ma stymulujący wpływ na proces przepływu krwi, co pomaga wypłukiwać toksyny z organizmu, a także ułatwia regenerację tkanek. W aromaterapii używany jest między innymi, aby uspokoić zmęczone napięciem mięśnie oraz łagodzić stany depresyjne.

Kąpiel z Relaksującym olejkiem do kąpieli to naturalna aromaterapia dla zmysłów. Ciepła woda z dodatkiem kosmetyków wycisza i uspokaja organizm, a drzewny, kojący zapach oraz naturalne olejki eteryczne przynoszą ukojenie po intensywnym dniu.

Regenerujący olejek do ciała Good Night nie tylko wspiera proces wyciszenia i przygotowuje do snu, ale także dzięki bogatej i intensywnej formule regeneruje skórę pozostawiając ją ożywioną i nawilżoną.

Zobacz także:

NA WASZE FOTKI CZEKAMY POD ADRESEM: kontakt@ohmydaily.pl oraz w mediach społecznościowych pod hashtagiem #ohmydaily do 10.12.2022 r.

Regulamin konkursu

Zobacz poprzednie edycje!

1 Comment

    Dodaj swoje zdanie na ten temat

    Twój mail nie zostanie nigdzie opublikowany