fbpx

TAKA JAK TY! – dołącz do akcji i znajdź swoją bratnią duszę w sieci!

Czas pandemii i całkowitej izolacji zmienił nasze życie. Duża jego część przeniosła się po prostu do sieci.

Przez internet ludzie pracują, uczą się, rozwijają swoje pasje, uprawiają wspólnie sport, a także tworzą grupy wsparcia. Miejsca, gdzie mogą się wyżalić, porozmawiać z osobami o podobnych problemach, doradzić, uzyskać wsparcie.

Taka jak Ty! to akcja, która ma na celu pomaganie kobietom chcącym wymienić swoje życiowe doświadczenia, szukających wsparcia, kiedy nie znajdują go wśród bliskich. To miejsce dla kobiet prowadzących podobne biznesy i chcących wymienić doświadczenia, dla tych, które mają dzieci w podobnym wieku albo po prostu najzwyczajniej w świecie pragną się wygadać, poplotkować.

Aby dołączyć do akcji i znaleźć bratnią duszę, wystarczy polubić ohmydaily.pl i dołączyć do grupy.

Korzystając z pytań pomocniczych, można napisać parę słów o sobie i zaznaczyć w jakiej sferze poszukujemy kontaktu. To tyle. Dołączając do grupy nie musisz od razu zostawiać wizytówki, możesz tylko obserwować. Jednak miło będzie, kiedy z czasem się zdecydujesz. Wtedy to wszystko ma sens. Taka jak Ty to miejsce wsparcia dla nas wszystkich.

Możecie też oczywiście pytać, doradzać się wzajemnie na forum grupy. Może akurat któraś z dziewczyn prowadzi szkolenia, które odmienią Twoje życie albo ktoś swoją postawą zmotywuje cię do działania..?! <3

Zapraszam, będzie mi miło, jeśli dołączysz do społeczności kobiet TAKICH JAK TY!

3 komentarze

    Dodaj swoje zdanie na ten temat

    Twój mail nie zostanie nigdzie opublikowany