fbpx

TAKA JAK TY! – dołącz do akcji i znajdź swoją bratnią duszę w sieci!

Często w otoczeniu bliskich nam osób nie znajdujemy zrozumienia… nie umiemy w swoim otoczeniu dostrzec osoby bliskiej naszemu sercu… To nic. Poradzimy sobie z tym!

Jeśli czujesz się samotna, mimo że wokół Ciebie jest dużo ludzi, jeśli czujesz się niezrozumiana, mimo że na co dzień rozmawiasz z wieloma ludźmi… może czas poszukać bratniej duszy w globalnej wiosce jaką jest dziś internet?

Przez internet ludzie pracują, uczą się, rozwijają swoje pasje, a także tworzą grupy wsparcia. To miejsca, gdzie mogą się wyżalić, porozmawiać z osobami o podobnych problemach, doradzić, uzyskać wsparcie. To miejsce, w którym rodzą się wielkie przyjaźnie! <3

Taka jak Ty! to akcja, która ma na celu pomaganie kobietom chcącym wymienić swoje życiowe doświadczenia, szukających wsparcia, kiedy nie znajdują go wśród bliskich. To miejsce dla kobiet prowadzących podobne biznesy i chcących wymienić doświadczenia, dla tych, które mają dzieci w podobnym wieku albo po prostu najzwyczajniej w świecie pragną się wygadać, poplotkować.

Aby dołączyć do akcji i znaleźć bratnią duszę, wystarczy polubić ohmydaily.pl i dołączyć do grupy.

Korzystając z pytań pomocniczych, można napisać parę słów o sobie i zaznaczyć w jakiej sferze poszukujemy kontaktu. To tyle. Dołączając do grupy nie musisz od razu zostawiać wizytówki, możesz tylko obserwować. Jednak miło będzie, kiedy z czasem się zdecydujesz. Wtedy to wszystko ma sens. Taka jak Ty to miejsce wsparcia dla nas wszystkich.

Możecie też oczywiście pytać, doradzać się wzajemnie na forum grupy. Może akurat któraś z dziewczyn prowadzi szkolenia, które odmienią Twoje życie albo ktoś swoją postawą zmotywuje cię do działania..?! <3

Zapraszamy, będzie nam miło, jeśli dołączysz do społeczności kobiet TAKICH JAK TY!

5 komentarzy
  1. Świetny post! przekazałeś swoje spostrzeżenia w sposób, który angażuje czytelnika od pierwszej linijki. To naprawdę wartościowa lektura dla każdego zainteresowanego tematem!

  2. To, co mnie zachwyciło, to umiejętność przedstawienia różnorodnych perspektyw. Dodatkowo, artykuł jest świetnie napisany, co sprawia, że czytanie to prawdziwa przyjemność.

Dodaj swoje zdanie na ten temat

Twój mail nie zostanie nigdzie opublikowany