HOROSKOP na 2021 rok – zobacz, co cię czeka!

Po 2020 roku z lekkim niepokojem patrzymy w przyszłość. Co przyniesie nam 2021 r. Czy jest się czego obawiać? Zobacz nasz horoskop dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, co cię czeka w 2021 roku!

BARAN

Barany rok 2021 zakończą bilansem na plus. Oczywiście nie we wszystkich dziedzinach będzie tak cukierkowo, ale grzechem byłoby narzekać. W życiu zawodowym sukces za sukcesem. Rozpoczniecie nowe projekty (może nawet czeka was zmiana pracy?), które przyniosą naprawdę dużo satysfakcji, no i oczywiście korzyści finansowych. Nie dajcie się jednak zatracić tej sferze życie. W miłości (szczególnie w starych związkach) mogą się bowiem pojawić małe problemy. Marazm, rozgoryczenie, wzajemne pretensje… Aby temu zapobiec, pielęgnujcie swój związek na co dzień. W końcu prawdziwa miłość to suma najprostszych gestów.

BYK

Drogi Byku, w tym roku wypadało by trochę zwolnić tempo. Będzie to rok twoich sukcesów na polu zawodowym, ale pamiętaj, że nie samą pracą człowiek żyje! Twoja rodzina, a szczególnie jedna osoba, bardzo liczy na twoją pomoc i wsparcie. Jeśli nie zrozumiesz tego, może nawet dojść do konfliktów rodzinnych, a to na pewno odbije się na twoim zdrowiu. Bądź czujny! Twoje poświęcenie się pracy, może sprawić, że będziesz łatwym łupem i łatwo ulegniesz manipulacji otoczenia. Pamiętaj, w życiu we wszystkim należy zachować umiar i odpowiednie proporcje – niech ta myśl prowadzi cię przez 2021 rok .

BLIŹNIĘTA

To będzie bardzo dobry rok na to, by wprowadzić zmiany w swoim życiu. Dotyczy to wszystkich dziedzin życia: miłości – łącznie z zerwaniem całkowitym toksycznych więzi, pracy – w końcu od tak dawna myślisz przecież o zmianie otoczenia… Choć zmiany te ostatecznie będą miały dobry wpływ na życie Bliźniąt, mogą kosztować je wiele nerów. Dbaj o swoje zdrowie! Stres może sprawdzić, że na światło dzienne wyjdą jakieś twoje ukryte choroby np. alergia.

RAK

Do połowy roku, zbyt wiele nie zmieni się w Twoim życiu. Nie będzie to jednak czas całkowitej stagnacji, a raczej powolnego rozwoju. Wyjaśniać się będą sprawy rodzinne, rozwiązywać dawne konflikty. Generalnie – gwiazdy będą ci sprzyjać. Druga połowa roku przyniesie nieco bardziej spektakularne zmiany. Może się okazać, że dostaniesz bardzo fajną propozycję zmiany pracy czy wyjazdu służbowego. Korzystaj z okazji, które przyniesie ci los, bo szybko się one nie powtórzą. Dbaj o zdrowie i kondycję fizyczną. Może czas na znalezienie w końcu swojej ulubionej aktywności?

LEW

To będzie zdecydowanie Wasz rok! Spełnią się Wasze marzenia. To, czego pragniecie od tak dawna, ma szansę spełnić właśnie w 2021 r. Pomóżcie swoim marzeniom i działajcie! Pozytywne myślenie i afirmacja naprawdę potrafią zdziałać cuda! Miłość, zdrowie wszystko będzie na odpowiednim miejscu i wszystko będzie dopisywać! Jeśli planujecie potomstwo, to jest to idealny moment na powiększenia rodziny!

PANNA

Po trudnym początku roku, nadejdzie czas wytchnienia. Będzie to rok pełen pozytywnych uczuć. Spędzicie go wyjątkowo rodzinnie. Osoby samotne mają szansę w 2021 r. spotkać swoją połówkę i pożegnać samotność. Druga połowa roku będzie bardzo korzystna. To idealny moment na zakup mieszkania albo budowę domu. Warto to zrobić szybko, bo końcówka roku może przynieść lekkie załamania. Możliwe problemy w miłości, ale też na polu finansowym. Będą to raczej drobne rzeczy. Nic poważnego.

WAGA

To będzie dosyć trudny, emocjonalny rok. Możliwe konflikty na tle uczuciowym. Warto pilnować też swojego zdrowia – jeśli macie problemy z układem pokarmowym, może pojawić się jakaś infekcja w okolicy żołądka. Dbajcie więc o swoją dietę! Powinniście również zadbać o swoją aktywność. Wasze plecy i kręgosłup nie będą w najlepszej kondycji. Nie wszystko jednak będzie takie złe. 2021 r. będzie dla Wag bardzo pomyślny, jeśli chodzi o finanse! W tym obszarze nie będziecie mieli na co narzekać. Możliwy nawet niespodziewany przypływ gotówki!

SKORPION

Pod względem uczuciowym, będzie to rok nijaki. W stałych związkach raczej bez zmian. Bardziej skupicie w tym czasie na wsparciu osoby z rodziny niż na kwestiach partnerskich. Natomiast 2021 r. przyniesie wam wiele sukcesów na tle zawodowym. I to takich naprawdę spektakularnych! Dzięki nowym znajomościom, otworzy wam się wiele nowych drzwi. Sukces za sukcesem. Wszystko pójdzie naprawdę lawinowo! Jeśli planujecie np. zmianę pracy, to jest idealny czas! Wszechświat będzie z wami!

STRZELEC

To może okazać się ciężki rok, jeśli chodzi o relacje partnerskie. Być może czujesz się samotnie w związku lub odczuwasz stagnację. Ostrożnie jednak z podejmowaniem zbyt pochopnych decyzji, bo koniec roku może oznaczać również koniec związku i samotność. Pod względem zawodowym, będzie to pracowity rok. Nowe wyzwania, nowe możliwości. Pilnuj jednak swoich finansów. Bo łatwo zarobione pieniądze, mogą również zostać bardzo szybko utracone. Jeśli chodzi o zdrowie, pilnuj spraw krążeniowych i dbaj o kręgosłup.

KOZIOROŻEC

Być może okaże się, że będzie to rok pełen intryg, manipulacji i nie do końca przemyślanych decyzji. Na pewno na pierwszym miejscu postawisz sprawy finansowe. Pieniędzmi będziesz próbować nadrobić braki w innych dziedzinach życia. Pamiętaj jednak o zdrowym rozsądku! Dbaj o zdrowie. Może się okazać, że w tym roku uaktywnią się problemy z układem moczowym, kręgosłupem. Dbaj o solidną dawkę ruchu na co dzień. Dzięki temu, zapobiegniesz bólom układu kostnego, ale też zapewnisz sobie dobre samopoczucie.

foto: canva.com

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swoje zdanie na ten temat

Twój mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Copyright 2021